W przeddzień święta zakochanych zorganizowaliśmy w Domu Pomocy Społecznej kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Luty mimo, że jest miesiącem jeszcze zimowym już próbuje ogrzać nasze serca miłosnymi wyznaniami. Właśnie w tym miesiącu wszyscy zakochani czekają na ten jeden jedyny dzień czyli 14 lutego. Stałym elementem walentynek jest wzajemne wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych karteczek. Mieliśmy okazję jedną z takich kartek zobaczyć, ale nie będziemy zdradzali treści… Na spotkaniu to Panowie górowali w dyskusji. Jak widać większe doświadczenia mają. Jedna z takich dzisiejszych opowieści była jedną wielką lekcją o relacjach męsko-damskich. Doszliśmy do wniosku, że Miłość jest skutecznym sposobem na zmniejszenie stresu, a bycie w związku opartym o dobre relacje wpływa pozytywnie na nasze dobre zdrowie zarówno fizyczne i psychiczne. Na spotkaniu naszego DKK nie zabrakło również rozwiązywania rebusów, krzyżówek związanych ze świętem zakochanych. Wspólnie z panią Dyrektor Anną Milian, panią Agnieszką i mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej życzymy wszystkim zakochanym walentynkowego szaleństwa, miłosnych wyznań, podarunków i słodyczy.

DKKluty2DKKluty1DKK3