Zaczynamy realizację projektu dla przedszkolaków w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.Mała książka wielki człowiek na www
„Mała Książka-Wielki Człowiek" jest to projekt organizowany przez Instytut Książki skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat. Bezpłatne Wyprawki Czytelnicze czekają na Czytelników w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Publicznej w Miliczu oraz w naszych placówkach filialnych w Sułowie, Czatkowicach, Gądkowicach, Potaszni oraz Dunkowej.
Masz dziecko z rocznika 2013-2016 przyjdź do biblioteki i odbierz wyprawkę (liczba egzemplarzy ograniczona).
Od dziś zapraszamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami (urodzonymi w latach 2013-2016) do biblioteki w Miliczu oraz do naszych filii bibliotecznych. Każdy mały czytelnik, który przyjdzie do biblioteki, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice. „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” to broszura informacyjna, przypominająca o korzyściach wynikających z czytania dzieciom oraz podpowiadająca, skąd czerpać nowe inspiracje czytelnicze. Czekamy na Was !!!