Zakończyły się zajęcia feryjne w Oddziale Dziecięcym w Miliczu. Przez tydzień, 25-osobowa grupa młodych czytelników spotykała się w bibliotece, by spędzić ten czas wspólnie, bawiąc się przy tym znakomicie. Był czas na pracę, był czas na zabawę. Powstały kolorowe sówki z filcu oraz świeczniki z odpadów wtórnych takich jak szkło i plastik. Jeden dzień zajęć poświęcony był w całości muzyce. Warsztaty poprowadzili państwo Aleksandra i Tomasz Dębscy. Młodzi uczestnicy mieli okazję obejrzeć różne instrumenty muzyczne, dowiedzieć się np. jaka jest różnica między gitarą klasyczną a akustyczną, jak stroi się gitary, mieli również okazję pośpiewać wspólnie z panią Aleksandrą przy akompaniamencie pana Tomka. Każdego dnia był też czas na wspólne gry i zabawy. W ostatnim dniu zajęć dzieci uczestniczące w spotkaniach obejrzały spektakl teatralny, w wykonaniu zespołu Studia Teatralnego KRAK - ART, który na zaproszenie biblioteki, przyjechał z Krakowa. Przedstawienie Królowa Śniegu obejrzały gościnnie również przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego, Świata Malucha oraz dzieci ze świetlicy środowiskowej Chatka Puchatka. Skończyły się ferie, czas powracać do szkoły, zostały …..wspomnienia!!!

Ferie1Ferie2

Ferie 3. jpg