Ferie zimowe to już ...wspomnienia. Czytelnicy filii bibliotecznej w Sułowie wraz z uczestnikami ferii z OK, w pierwszym tygodniu zajęć wybrali się do kina w Trzebnicy, gdzie obejrzeli film pt. „Balerina”. Bardzo atrakcyjną przygodą okazał się wyjazd do Nadleśnictwa Żmigród i udział w nietuzinkowych zajęciach edukacyjnych. Największą frajdę przyniosły maluchom poszukiwania zimowej kryjówki jeża, dokarmianie saren, zajączków oraz dzików. Był również czas na budowę karmików dla ptaszków. Na zakończenie, pracownicy nadleśnictwa przygotowali ognisko i pieczone kiełbaski. W ciągu całych zajęć feryjnych dzieci uczestniczyły jeszcze w warsztatach tanecznych oraz w warsztatach rękodzieła artystycznego. Było bardzo ciekawie i różnorodnie. Odbył się również bal karnawałowy, a w ostatnim dniu wszyscy uczestnicy zajęć obejrzeli spektakl teatralny „Królowa Śniegu”, w wykonaniu zespołu Studia Teatralnego KRAK-ART z Krakowa. Czas minął szybko, ale przede wszystkim radośnie, bo …. razem weselej!!!
Organizatorami zimowego wypoczynku byli: Biblioteka Publiczna w Miliczu filia w Sułowie, Ośrodek Kultury w Miliczu filia w Sułowie, Towarzystwo Przyjaciół Sułowa oraz Sołectwo Sułów.

F.Sulow1F.Sulow2F.Sulow3