Spotkanie autorskie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książkiaglin

15 marca 2010 roku w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Miliczu odbyło się spotkanie czytelniczek z autorką książki „Bez przebaczenia" Agnieszką Lingas-Łoniewską. Ponieważ książka cieszy się już wśród milickich czytelniczek sporą popularnością, mała czytelnia z trudnością pomieściła ponad 30 osób.Tematyka książki - miłość dwojga osób, wywodzących się z różnych środowisk, bardzo przeżywających różne sytuacje, popełniających życiowe błędy, ale mimo wszystko szukających drogi do szczęścia zawsze wywiera na czytelnikach szereg emocji. W rozmowie z autorką milickie czytelniczki stwierdziły, że taka miłość jest możliwa, że młodzi ludzie w poszukiwaniu szczęścia podejmują najdziwniejsze nie raz decyzje a błędy popełnia każdy z beznas. Zastanawiały się nad tytułem książki i możliwością innego zakończenia.Wszystkie panie jednogłośnie stwierdziły, że czytając książkę „Bez przebaczenia" doznawały wielu wzruszeń i z niecierpliwością czekają na następne książki  Agnieszki Lingas-Łoniewskiej.